• Намалена цена
  • Ново
1 КОМПЈУТЕР Стоматолошки Микро Bunsen Режач Rotatable Гас Пропан Светлина Лабораториска Опрема Бесплатен Превозот
zoom_in

1 КОМПЈУТЕР Стоматолошки Микро Bunsen Режач Rotatable Гас Пропан Светлина Лабораториска Опрема Бесплатен Превозот

DEN 960.00 1370.88

Износот
check Това е достапна


1 КОМПЈУТЕР Стоматолошки Микро Bunsen Режач Rotatable Гас Пропан Светлина Лабораториска Опрема Бесплатен Превозот
1.Овој модел Одговара за Флаширана Гас 2. Тоа може да ротирате 30 степен слободно од лево или десно. Се работи добро и за левата рака и десната рака. 3.Kindling Цевка и Работни Цевка работа одделно. И двете имаат свои контролирање на системот.Тоа се направи на овој гас светлина штедење енергија и со една цевка и двоен-цевка функција. 4. Почитувани контролирање на системот обезбедува гас светлина никогаш не излегуваат во јавноста за гас за време на работа ,па тоа е многу безбедно да се користи. Пакување : 1pc
За Плаќање :
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувам.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. За Испорака :
1. Worldwlde превозот. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Враќање & Наплата
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети мора да пчела во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, По двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. или, можете да изберете да имате замена.

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
Метал
Број На Модел На:
Стоматолошки Пропан Светлина
Големина:
Moderate
НЕТО-WT.:
400g
Име на производ:
Стоматолошки гас светилка
Брод:
Бесплатен превозот

Слична стока во категоријата..