• Намалена цена
  • Ново
Стоматолошки Стандард Голема брзина handpiece Главата Капа За NSK PANA-MAX PANA-MAX-TU 5PCSX
zoom_in

Стоматолошки Стандард Голема брзина handpiece Главата Капа За NSK PANA-MAX PANA-MAX-TU 5PCSX

DEN 1216.00 1279.68

Износот
check Това е достапна


Детални Слики
Сертификати
Плаќање
Т/T трансфер /western union / pa ypal акк epted.
Услови за продажба
Меѓународни Купувачот - ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/buyi нг.
Повратни информации
Ние ќе понуди 100% задоволни со купувањето!
Ние се испратени позитивен фидбек за вас и се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме да дадете ми шанса, и јас ќе го направи било големи напори да се реши.
За нас OAO Стоматолошка Опрема е професионална претпријатието која се специјализира во истражување и развој, производство и маркетинг на стоматолошка опрема.
Нашите главни производи вклучува Високо & Ниска брзина handpiece, ПРЕДВОДЕНА Лекување на Светлината, Scaler, Стоматолошки единица, Лекарите Стол, Масло бесплатни воздушниот компресор, Gutta машина, Ендодонтско лекување, Интра-оралната камера, Микро мотори, Стоматолошки светилки, Sterilizer и стоматолошки додатоци итн.
"Супериорен квалитет, прифатлива цена и задоволителна услуга" е нашиот принцип. Ние сме искрено очекувам да соработува со компании од целиот свет за заемна корист бизнис соработка со брилијантен иднина!

боја:
PAX-ДИН, PAX-TU
Тип На Објект:
Белење На Заби
Големина:
Small
Број На Модел На:
OAO-095
Бренд Име:
DEASIN
НЕТО-WT.:
20g
Состојба:
Нови
Примена:
Орална Рехабилитација Оддел
Транспорт Пакет:
1pc/торба
Сертификат:
CE, ISO
Пакет:
картонска кутија

Слична стока во категоријата..