• Намалена цена
  • Ново
2 парчиња Восок од не ' Рѓосувачки Челик Круна Мерач Caliper Стоматолошки Хируршки Стоматолог Лабораторија Производи Стоматолошки Владетел
zoom_in

2 парчиња Восок од не ' Рѓосувачки Челик Круна Мерач Caliper Стоматолошки Хируршки Стоматолог Лабораторија Производи Стоматолошки Владетел

DEN 593.00 624.00

Износот
check Това е достапна

Стоматолошки Восок Метал Круна Мерач Caliper Стоматолошки Хируршки Продажба
Состојба : Нова, Висок Квалитет!
Стоматолошки круна caliper наменета за метал
За мерење на должини на ендо инструменти

Тип На Објект:
Белење На Заби
Големина:
Small
НЕТО-WT.:
35g

Слична стока во категоријата..