• Намалена цена
  • Ново
Стоматолошки Купот на Чување од Носителот на стоматолошки хартиени марамчиња Стоматолошки фах кутија 3-во-1 за Стоматолошки Стол Додаток
zoom_in

Стоматолошки Купот на Чување од Носителот на стоматолошки хартиени марамчиња Стоматолошки фах кутија 3-во-1 за Стоматолошки Стол Додаток

DEN 1733.00 1824.00

Износот
check Това е достапна

3 ВО 1 конекција големина ќе биде 45 mm и 52 мм, ве молиме да ни оставите порака за големината ! 1, за еднократна употреба чаши буриња, ткиво кутии, тави во една 2, лесна инсталација, прекрасен, едноставен, практичен 3, користење на напредни АБС материјал, никогаш не жолт, никогаш не беспомошна, компатибилност е многу силна. Сеопфатна стоматолошки стол погоден за домашни lamppost северозападно од 45 MM и 50 MM Sirona стоматолошки стол колона за да ја види бојата класификација избраната големина. Детални Слики
Сертификати
Плаќање
Т/T трансфер /western union / pa ypal акк epted.
Услови за продажба
Меѓународни Купувачот - ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Повратни информации
Ние ќе понуди 100% задоволни со купувањето!
Ние се испратени позитивен фидбек за вас и се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме да дадете ми шанса, и јас ќе го направи било големи напори да се реши.
За нас OAO Стоматолошка Опрема е професионална претпријатието која се специјализира во истражување и развој, производство и маркетинг на стоматолошка опрема.
Нашите главни производи вклучува Високо & Ниска брзина handpiece, ПРЕДВОДЕНА Лекување на Светлината, Scaler, Стоматолошки единица, Лекарите Стол, Масло бесплатни воздушниот компресор, Gutta машина, Ендодонтско лекување, Интра-оралната камера, Микро мотори, Стоматолошки светилки, Sterilizer и стоматолошки додатоци итн.
"Супериорен квалитет, прифатлива цена и задоволителна услуга" е нашиот принцип. Ние сме искрено очекувам да соработува со компании од целиот свет за заемна корист бизнис соработка со брилијантен иднина!

боја:
45mm, 50mm
Тип На Објект:
Белење На Заби
Големина:
Moderate
Број На Модел На:
OAO-094
Бренд Име:
DEASIN
Состојка:
Пластични
НЕТО-WT.:
0.3 kg
Употреба:
Професионална стоматолошка
Состојба:
Нови
сертификација:
CE
Примена:
Стоматолошки Ареал
Пакет:
картонска кутија

Слична стока во категоријата..