• Намалена цена
  • Ново
Бебе Rattles Играчка Електричен Автомобил Едукативни Играчки Авиони Играчки Со Далечински Управувач Музика Проекција Бебе Играчки За Новороденчињата
zoom_in

Бебе Rattles Играчка Електричен Автомобил Едукативни Играчки Авиони Играчки Со Далечински Управувач Музика Проекција Бебе Играчки За Новороденчињата

DEN 463.00 671.52

Износот
check Това е достапна


Бебе Rattles Играчка Електричен Автомобил Едукативни Играчки Авиони Играчки Со Далечински Управувач Музика Проекција Бебе Играчки За Новороденчињата

Димензии:
11*7*11Cm
Пластични Тип:
ABS
Големина:
11*7*11Cm
Број На Модел На:
006
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
Карактеристики:
Блескави,Музички
Пакет:
Ги одделува
Обликот:
Цртан филм
Предупредување:
3 години
Возраст Опсег:
< 3 години,0-12 Месеци
Бренд Име:
DongZhenGe
Име на производ:
Удобноста на авион
Материјал:
зелените пластични
Тип На Батерија:
3 Батерии На 7
бебе играчки:
Играчка
Rattles:
Играчки за новороденчињата
Играчки:
Мобилен Во Кревет
бебе играчки 0-12 месеци:
едукативни играчки
бебе играчка:
мобилен
Детски Играчки 0-12 Месеци:
Бебе Играчки 13-24 Месеци
играчки за бебиња:
Бебе Rattles

Слична стока во категоријата..