• Намалена цена
  • Ново
Различни Должини, СКОПЈЕ Медицински Директно Совет Мазна Облекување Форцепс Пинцети Labware
zoom_in

Различни Должини, СКОПЈЕ Медицински Директно Совет Мазна Облекување Форцепс Пинцети Labware

DEN 156.00 156.48

Износот
check Това е достапна

Производ Објект : Различни Должини, СКОПЈЕ Медицински Директно Совет Мазна Облекување Форцепс Пинцети Labware
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Вид : Прав Совет Мазни
Должина : 12.5 cm,14cm,16cm,18cm,20cm,25cm,30cm
Карактеристики :
1.Тоа може да се користи за долго време на 250 Ц. Тоа може да се задржи висока јачина на висока температура, подобро димензионална стабилност и помал коефициент на линеарно ширење, која е многу блиску до метал алуминиум материјал.
2.Тоа е широко се користат во полиња на phlx, фотонапонски, microelectronics, аеронаутика и Astronautics, автомобилот производство, медицински третман и на други полиња.
Секој Обид за 1 Парче!
Забелешка : за сите прашања во врска со тоа,се чувствуваат слободни да контакт со нас,ви благодариме

Капацитет:
16cm, 18cm, 30cm, 25cm, 20cm, односно 12,5 см, 14cm
Бренд Име:
BINFUL
Класификација:
Beaker

Слична стока во категоријата..