• Намалена цена
  • Ново
Мулти Зглобовите Нерѓосувачки Челик Лабораторија Конус-форма Менгеме Клип За Стакло Адаптер
zoom_in

Мулти Зглобовите Нерѓосувачки Челик Лабораторија Конус-форма Менгеме Клип За Стакло Адаптер

DEN 217.00 217.44

Износот
check Това е достапна

Производ Објект : Мулти Зглобовите Нерѓосувачки Челик Лабораторија Конус-форма Менгеме Клип За Стакло Адаптер
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Заеднички : 14#,19#,24#,29#,34#,45#
Боја : Слика Боја
Карактеристики :
1.Тоа е направено од Нерѓосувачки Челик и тоа е sutable за Стегање фиксација.
2.Тоа може ефикасно да се зајакне воздухот стегање на мелење заедничка реакција систем, и тоа е удобен и практичен.
Секој Обид за 1 Парче!
Забелешка : за сите прашања во врска со тоа,се чувствуваат слободни да контакт со нас,ви благодариме

Капацитет:
29 Заеднички, 24 Заеднички, 19 Заеднички, 14 Заеднички, 34 Заеднички, 45 Заеднички
Бренд Име:
BINFUL
Класификација:
Beaker

Слична стока во категоријата..