• Ново
100-2000ML Пластични Широк Устата Круг Печат Лагер Reagent Примерок Шише Дипломирањето
zoom_in

100-2000ML Пластични Широк Устата Круг Печат Лагер Reagent Примерок Шише Дипломирањето

DEN 177.60

Износот
check Това е достапна

Производ Објект : 100-2000 ML Пластични Широк Устата Круг Печат Лагер Reagent Примерок Шише Дипломирањето
Материјал : Пластика
Капацитет : 100 ML,150 ML,250 ML,300 ML,500 ML,1000 ML,2000 ML
Боја : Слика Боја
Повеќе специфични димензии ве молиме погледнете го digram.
Карактеристики :
1.Широката уста шише се користи за одржување на цврсти реагенси.
2.Тоа може да се задржи на печат и да се спречи истекување на реагенси.
Секој Обид за 1 Парче!
Забелешка : за сите прашања во врска со тоа,се чувствуваат слободни да контакт со нас,ви благодариме

Капацитет:
100ml, 2000ml, 1000ml, 250ml, 150ml, 500ml, 300ml
Бренд Име:
BINFUL
Класификација:
Beaker

Слична стока во категоријата..