• Ново
предните светла транспарентен lampshades светилка школка маски за Chery Fulwin 2 hatchback 09-12 2 парчиња
zoom_in

предните светла транспарентен lampshades светилка школка маски за Chery Fulwin 2 hatchback 09-12 2 парчиња

DEN 1728.00

Износот
check Това е достапна


предните светла транспарентен lampshades светилка школка маски за Chery Fulwin 2 hatchback 09-12 2 парчиња
Спецификација :
*Материјал : Пластика
*Боја : Јасно
*Количина : 2 парчиња еден левата страна и еден на десната страна
* Одговара за : Chery Fulwin 2 hatchback 2009-2012
Карактеристики : *Направен од високо квалитетни пластични материјали, животната средина-пријателски,мала тежина и издржливи.
*Транспарентен школка, не влијае на светлината емисија.
*Заштитете го вашиот светлата на вашиот автомобил од кршење, dustproof, и водоотпорен.
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме проверете го Изгледот и големината внимателно пред да се изврши плаќање.
Ако не сте сигурни, можете да ни испратите фотографија на вашиот светла.
2. Бојата на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање.
3. Настава не е вклучена.
Ако сте од Чиле, Бразил, Швајцарија, Шведска, Шпанија и изберете ПРОЗОРЦИ, или Fedex, или DHL комерцијални изразува за да испратите вашите производи.Ве молиме, напишете ја вашата Царинската даночен број( Бразил : CPF, Чиле : РУТИНА ), со цел.Ви благодарам многу!
Кина поштенски кеси и Парцела Логистика веб-страница : 17track.net/en/
1.ние не обврзуваат тарифа. бидејќи тоа е прекуграничната трговија, некои земји ќе имаат тарифи, давачки дека ние не сме одговорни.
2.Објект за обработка на пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.Најчесто,обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена.
3.Ако не сте добиле стоката, ќе биде повеќе од време на приемот, ве молиме оставете порака во ред, ние ќе го продолжи времето за испорака.
4.Немојте да им даде на Нашите производи лошо повратни информации бидејќи логистика е бавен
Логистичка компанија е на земјата, ние не може да го контролира, можеме да направиме е дека на почетокот на испорака.
1.Позитивни Fedback (5 ѕвезди) е многу важен за нас,ве молиме два пати пред да замине повратни информации.
2.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат!
Образец за заштита на кодот на Шаблон заштита кодот

Бренд Име:
gouhuo
Погоден За Ламбата:
Фарови

Слична стока во категоријата..