• Намалена цена
  • Ново
UR ШЕЌЕР 6ml Вода врз Основа на Ноктите База Слој Лак Транспарентен Буквар Лак Овошен Сува Лесно да се Помине Уметност лак За Нокти
zoom_in

UR ШЕЌЕР 6ml Вода врз Основа на Ноктите База Слој Лак Транспарентен Буквар Лак Овошен Сува Лесно да се Помине Уметност лак За Нокти

DEN 89.00 109.92

Износот
check Това е достапна


Спецификација :
Количина : 1 Шише
Бренд : UR ШЕЌЕР
Капацитет : 6ml
Пакет Содржина :
1 Шише Со Вода Врз Основа На Ноктите База Грб
Примена :
Чистење на вашите природни нокти, ќе се применуваат масло 1 или 2 слоеви, тоа може да биде сува страна на ветрот.
Можете да го користите како редовни дневни лак.

Тип На Објект:
База На Грб
Бренд Име:
UR Шеќер
НЕТО-WT.:
6ml
Количина:
1 Парче
Број На Модел На:
AEB42026
Состојка:
база на масло
Тип:
база на масло

Слична стока во категоријата..