• Намалена цена
  • Ново
10PCS/многу Висок Квалитет 4Slots Батерија 18650 Пластична Кутија за Складирање За 4*3.7 V 18650 Литиум Батерија Со 8Pin За Лемење Поврзете
zoom_in

10PCS/многу Висок Квалитет 4Slots Батерија 18650 Пластична Кутија за Складирање За 4*3.7 V 18650 Литиум Батерија Со 8Pin За Лемење Поврзете

DEN 691.00 986.88

Износот
check Това е достапна


Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Своите мали димензии, умерена капацитет, во многу мали апарати и дигитални производи се широко се користи. ROHS / ДОСТИГНЕ стандардите на ЕУ за животната средина, 6 P нема о-бензен, UL94 V-0 пламен retardant Спецификации : Предмет : 10*4slot Батерија 18650 Складирање Носителот Модел за Поддршка : Батерија 18650 Школка материјал : ABS оган, пламен retardant, висока температура, боја разновидност и други материјали за избор. Метал пролет : јаглероден челик никел позлата од NCAA сол спреј тест, од не ' рѓосувачки челик пролет. Надворешни : жица, заварување парчиња, пина, машки и женски тока (3.7 v копче) Терминал : бакар никел позлата Пченка : никел обложено со copperv
Пакет се Вклучени : 10* 4slot Батерија 18650 Складирање Носителот
1,ние можеме да брод Објект во целиот свет
2,подредување е обработена во рамките на 2days додека се Потврдува пари
3,треба да се знае однапред ,сликата е малку поинаква од вистински производ што сте го добиле
4,ние само брод Право "Примачот Име","Адреса ","Поштенски Код","да се Видиме Број" и така натаму,ве молиме бидете сигурни нив додека нарачување на нашиот објект во нашата продавница.
5,Колет информации е во тек на работното време и исклучени викенд & Кина Посебен Празник.
6,ако не ја добиете вашата парцела во рамките на 30days. по плаќањето,ве молиме контактирајте со нас,ние го реши вашиот проблем и да ви даде Решение,нашата цел е задоволството на клиентите!
7,Delievery Време :
1,имаме специјални услуги на клиентите тим, Ако постојат некои некој проблем за објект,може да ни остави порака на Aliexpress ,ние ќе ви одговори во рок од 12-24hours.
2,сите производи се спакувани по прирачник во нашата компанија внимателно,ако се погрешно или неисправни една,ве молиме контактирајте со нас кога ќе се чувствуваат слободно време во место на отворање на спорот,ние мора да бидат одговорни за вас.
1,Откако ќе го достигна наплата и враќање договор едни со други, мора да се испрати стоката во рок од 10 дена,во спротивно,ние не може да го реши вашиот проблем.
2,Сите вратени предмети мора да биде во оригинална парцела,и ни обезбеди следење на број,она што причина ,производ,Подредување број.
3,Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот не е како рекламира целосно.
1,ќе одржи високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно за нас.
2,ние не можеме да прифатиме Без причина со негативни повратни информации,,тоа не е фер за нас.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
Прашање : ако јас цел повеќе,можам да добијам некои попуст?
Одговор : се Разбира,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го намали неколку за вас,и имаме голем број на купони, исто така, за вас,ве молиме кликнете подолу за поврзување : https : //www.

Тип:
Батеријата Складирање Кутија
Бренд Име:
H D S N H
Број На Модел На:
WZY-7-10
Пакет:
No
Тип На Објект:
1pcs Пластични Батерија 18650 Кутија
styel:
4Slots
Нето тежина:
300g
Бидат Погодни За:
Батерија 18650
Терминал материјал:
Бронза Никел
Пластични материјали:
ПП Заштита на Животната средина
Големина:
77.8*79*21.4MM

Слична стока во категоријата..