• Намалена цена
  • Ново
100Pcs/Пакет Star Сјајот Хартија Confetti 3CM Злато Сребро Црна За Свадба Партија Табела Растера Оркестарот DIY Дипломирањето Партија Supplie
zoom_in

100Pcs/Пакет Star Сјајот Хартија Confetti 3CM Злато Сребро Црна За Свадба Партија Табела Растера Оркестарот DIY Дипломирањето Партија Supplie

DEN 182.00 239.52

Износот
check Това е достапна


Предмет Тип : 100 Pcs/Пакет Star Сјајот Хартија Confetti
Големина : 100pcs/Пакет
Повод : Свадба/ Крштевањето/Ангажирање/ Дипломирањето/Роденден /Бебе Туш
Драг пријател,
Кога ќе изберете логистика, ве молиме да се погледне на превозот време и следење на информации. Бидејќи некои од нив се untrackable.
Испорака :
A : Untrackable испорака метод : "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус".(Нормално испораката е околу 60 дена, ако сте во итно треба на тоа, ве молиме да размислува пред да нареди.)
Б : >$5, Trackable испорака метод : "Кина Пост Воздух Пошта""Aliexpress Стандард""Epacket", обично на превозот време ќе трае 20~45 работни дена.
C : >$150, Бесплатно со ЕМС/DHL/ФЕДЕКС/UPS-от
D : Ако сте wholesales coustomer, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис за детално разговараат.
E : Кликнете тука за да го проверите повеќе објект од нашите store : www.aliexpress.com/store/3853008?
F : Ако ви треба било каква помош, ве молиме слободно контактирајте со нас, наместо на отворањето спор или напуштање на негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Превозот RU BR НИ Меѓународниот Просек Превозот Време E-Пакет / / 10-25 Days / Кина Пост Airmial(>$5) 15-45 Days 45-80 Days / 30-50 Days Изразат Испорака ( ЕМС/DHL/Федекс/UPS-от ) 5-9 Days 5-9 Days 5-9 Days 5-9 Days
Повратни информации :
1).Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезда откако ќе бидете задоволни со вашата нарачка.
2).Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот buyings, ние ќе ги реши сите проблеми со вас.
Ви благодариме за вашето време!
INSWIND ПАРТИЈА ПРОДАВНИЦА

Повод:
Партија,Дипломирањето,Денот на Вљубените,Свадба,Крштевка & Крштевањето,Свадба & Ангажирање на Децата Ден,Полот Откриваат,Годишнина,Кинеската Нова Година,денот на Благодарноста,Роденден
Материјал:
Хартија
Производ Класификација:
Confetti
Бренд Име:
JIMITU
Број На Модел На:
c002
is_customized:
Yes
боја:
Злато Бела Сребро Розова Боја Црна, Зелена Сина
Backage:
100pcs/многу
Повод:
Свадба/ Крштевањето/Ангажирање/ Дипломирањето/Роденден
Пакет:
100pcs/пакет
Големина:
3cm

Слична стока во категоријата..