• Ново
1.5 cm 10g(1000pcs) Fuchsia Срце Облик Ткиво Хартија Confetti Свадба Истурам Балон Пополнување Материјали
zoom_in

1.5 cm 10g(1000pcs) Fuchsia Срце Облик Ткиво Хартија Confetti Свадба Истурам Балон Пополнување Материјали

DEN 75.84

Износот
check Това е достапна


1.5 cm 10g(1000pcs) Fuchsia Срце Облик Ткиво Хартија Confetti Свадба Истурам Балон Пополнување Материјали
Опис на производот
Нашите confetti е направен и спакуван со рака во нашиот Портланд студио од највисок квалитет ткиво хартија и mylar. Кога фрлени во воздух, тоа flutters како снег, па тоа е совршен за истурам! Тоа изгледа убава расфрлани низ маса или било која друга површина за празнична допир.
Овој круг confetti се достапни во различни бои и можете да го користите за декорација на вашата партија маса или се фрли во текот на невестата и младоженецот за нивниот голем ден!
Производ екранот
Ако имате било какви прашања во врска со confetti, ве молиме контактирајте со нас во секое време. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Бренд Име:
боја на желби
Повод:
Партија,Свадба,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Роденден
Материјал:
Хартија
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SHC
Производ Класификација:
Confetti
Материјал:
Ткиво Хартија
Големина:
1.5 cm
Пакување:
10g(1000pcs)/торба

Слична стока во категоријата..