• Намалена цена
  • Ново
Игри со авијација Скејтбординг уметничко Лизгање Панталони Термички Долго Pantyhose Мраз Скејт Со Чевли Покрие Деца Торба чевли и чорапи
zoom_in

Игри со авијација Скејтбординг уметничко Лизгање Панталони Термички Долго Pantyhose Мраз Скејт Со Чевли Покрие Деца Торба чевли и чорапи

DEN 873.00 1247.52

Износот
check Това е достапна


Ви благодариме за вашето внимание!
Е нашата страст за уметничко лизгање тука, за вас елаборат убавина.
Љубов читање, исто така, сакаат да патуваат, љубов жив, повеќе уживаат раѓањето на секоја убава облека. Тоа е голем дете на љубовта и деца, и совршен идеалист. Ние се гранат уметничко лизгање фабрика продавница, еве, и ти се исполнат!!!
Ние имаме чиста и уредна работилница и ригорозни работа проток во Нова Област на кина. Главниот бизнис за уметничко лизгање облека, уметнички гимнастика, облека, танц облека и други спортски уметност облека дизајн, производство и трговија на големо и мало. Имаме професионален дизајн тимови со богато искуство и страст за вршење на носии. Производите се продадени сите над земјата и во странство, и имаат освоено широк пофалби.
Ткаенини со високо еластична текстура на сомот, предиво, spandex и други производство, употреба на домот chiffon здолниште, еластична предиво, високо еластична ткаенина, перат, пот, светла боја, фина изработка, ние стандардно на Блискиот Исток за дупчење, сечење на површината 8-12, за да ви помогне во арената на Пина танц Пина.
Производи Покаже
Хроматска :
1. Сите стоки обезбедени фотографии за професионален фотограф, внимателно да се поправи системот и боја колку што е можно и вистински производ на вредноста, физички.
2.Но, бидејќи на светилка светло, дисплеј во боја отстапување, лични разбирање на различни бои, objectmight постојат некои објавена фотографија, со овој проблем не припаѓаат на стока квалитет проблем, крајниот боја со вистинските стоки ќе преовладува.
ГОЛЕМИНА
Игри со авијација,уметничко лизгање панталони со чевли се покријат,долго pantyhose
Направени на дебел материјал w о руно внатре,се задржи топло.
Големина S погоден за висина 110-130 cm
Големина M погоден за висина 130-150 cm
Големина L погодни за висина 150-170 cm

1. Нашата облека зема 'СМ' како единица.
2. Не постои апсолутна врска помеѓу висина и тежина и големина. 155 CM висина може да се носат иста големина фустан со 168 CM висина
3. Биста големина е клучен фактор во големина избор
4. Се обидува персоналот е биста големина е со големина по носењето невидливи долна облека.
5. За да бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот големина, ве молиме погледнете на нашата големина на табелата во описот Пред да го купат. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме Ни e-mail на вашиот Точната Тело Measurments (Висина/Биста/Половината/Колковите), така што можеме да ви дадеме некои сугестии за тоа како да се избере вистинската големина.
Совети : Големина на табелата е само за референца со мерења на грешка од 1-2cm, тоа е нормално, не на квалитет проблем, ве молиме да ви даде?повторно љубезно ве молиме да се разбере.

боја:
Каки
Големина:
S, M, L
Танц Тип:
Ballroom
Бренд Име:
LIUHUO
Пол:
Жените
Број На Модел На:
LH054
Материјал:
Spandex

Слична стока во категоријата..