• Намалена цена
  • Ново
2 парчиња 7 Бои Луксузни Метална Кука Пишување Инструменти Пресврт Механизам Ballpoint Пенкало Висок Квалитет Канцеларија Училиште Материјали
zoom_in

2 парчиња 7 Бои Луксузни Метална Кука Пишување Инструменти Пресврт Механизам Ballpoint Пенкало Висок Квалитет Канцеларија Училиште Материјали

DEN 136.00 143.52

Износот
check Това е достапна

100% Сосема Нов И Висок Квалитет На Материјал : Метал,Пластика
Боја : Како На Сликата
Должина : Околу 14.1 cm
Тежина : Околу 13g
Вид : Пресврт Ballpoint Пен
Мастило Боја : Црна
Количина : 2 парчиња Ballpoint пенкала

боја:
боја случаен избор
Бренд Име:
umfinger
Erasable Или Не:
No
Пишување Точка:
1.0 mm
Број На Модел На:
67
Употреба:
Office & Училиште Перо
Материјал:
Метал
Новина:
Yes
Тип:
Ballpoint Пен

Слична стока во категоријата..