• Намалена цена
  • Ново
5pcs 18inch шпански Среќен Денот на Таткото Хелиум Globos Feliz Кол Супер Папа Фолија Балони татко мајка Партија Декорација Baloes
zoom_in

5pcs 18inch шпански Среќен Денот на Таткото Хелиум Globos Feliz Кол Супер Папа Фолија Балони татко мајка Партија Декорација Baloes

DEN 127.00 158.40

Износот
check Това е достапна


Драги пријатели , добредојдовте да ја посетите нашата продавница . Ние сме секогаш тука за вас !
Ако сте заинтересирани за производот , ве молиме да се чувствуваат слободни да го земе .
Било јасно ,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас . Ние ќе се обидеме потрудиме најдобро најдобро за вас !
5pcs 18inch шпански Среќен Денот на Таткото Хелиум Globos Feliz Кол Супер Папа Фолија Балони татко мајка фестивал Партија Декорација Baloes

Ballon Големина:
18inch
Повод:
Партија,Годишнина,Нова Година,Денот на Таткото,денот на Благодарноста,Кинеската Нова Година,за Роденден
Бренд Име:
CXQQ
is_customized:
No
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Број На Модел На:
18R00403
Број на Компјутери:
5pcs
Обликот Стил:
Круг
Класификација:
Ballon
Големина:
45*45см/18*18inch
Возраст Опсег:
>3years стари

Слична стока во категоријата..