• Намалена цена
  • Ново
костими Балет облека Девојки Подвезици туту превез принцеза Божиќ Деца танц костим Малку swan девојка облека
zoom_in

костими Балет облека Девојки Подвезици туту превез принцеза Божиќ Деца танц костим Малку swan девојка облека

DEN 923.00 1488.00

Износот
check Това е достапна


Големина:
110cm, 120cm, 130cm, 140cm, 150cm, 160cm
Бренд Име:
longqibao
Материјал:
Viscose
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
yzyhaogo
Танц Тип:
Балет
Безбедност ниво:
Категорија На
Материјал Состав:
Полиуретански еластични влакна (spandex) 100%
Боја Класификација:
Бела розова розова red blue sapphire
Применливи пол:
Женски
Применливи танц тип:
Балет

Слична стока во категоријата..