• Намалена цена
  • Ново
2017 Songyuexia Девојки Gymnastic Леотар Балет Танцување Се Облекуваат Бела Лебедово Езеро Костим Балерина Се Облекуваат Децата Балет Фустан Деца
zoom_in

2017 Songyuexia Девојки Gymnastic Леотар Балет Танцување Се Облекуваат Бела Лебедово Езеро Костим Балерина Се Облекуваат Децата Балет Фустан Деца

DEN 1361.00 1680.00

Износот
check Това е достапна


БОИ : зелена,темно сина,езерото сина,жолта,
розова,црвена,роза,црна,бела
Боја разликата е неизбежна, бидејќи објектот слики се снима во различни средини или гледано во различни компјутерски монитори. Ние се обидовме потрудиме да ви ги сликите од повеќето слични на реалните предмети. Понекогаш, може да биде бојата разликата помеѓу предмети ќе се добијат и на сликите можете да го видите на нашата онлајн продавница. Ние ќе бидеме благодарни ако може да се прифати боја разлика и не ни даваат негативни повратни информации. Ви благодариме за разбирањето! Боја разликата е неизбежна, бидејќи објектот слики се снима во различни средини или гледано во различни компјутерски монитори. Ние се обидовме потрудиме да ви ги сликите од повеќето слични на реалните предмети. Понекогаш, може да биде бојата разликата помеѓу предмети ќе се добијат и на сликите можете да го видите на нашата онлајн продавница. Ние ќе бидеме благодарни ако може да се прифати боја разлика и не ни даваат негативни повратни информации. Ви благодариме за разбирањето! 1.Бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и поштенски код внимателно пред да плаќаат. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради undeliverable погрешна адреса. 2.Ние треба 2-10 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.Ве молиме да се разбере задоцнување бидејќи на одмор. 3.Ние не може да се контролира на транспорт, како што се третира со 3-то лице,но ние ќе брод парцела во првиот момент. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Постојат пријави се на купувачот одговорност. Pls проверете со вашата земја е царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување. Царинските такси, нормално, обвинет од страна на превозот компанија или наплатените кога ќе ги собереш на објектот до. Овие надоместоци не се дополнителни превозот обвиненија. 1.Ако сте примиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. 2.Ако сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување. 3.Ние не се дозволи наплата или размени, бидејќи од вас промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис.

Големина:
80cm, 90cm, 100cm, 110cm, 120cm, 130cm, 140cm, 150cm, 160cm, 170cm
Танц Тип:
Балет
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
songyuexia
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
001

Слична стока во категоријата..