• Намалена цена
  • Ново
Жените Секси долна Облека Еротски Жешка долна облека Slpeewear Плус Големина Мрежа Чиста Секси Тело Костими Шупливи Надвор Мини Фустан Lenceria wy319
zoom_in

Жените Секси долна Облека Еротски Жешка долна облека Slpeewear Плус Големина Мрежа Чиста Секси Тело Костими Шупливи Надвор Мини Фустан Lenceria wy319

DEN 162.00 202.08

Износот
check Това е достапна


Bodystocking имаат еластичност, не Постои големина над облека, следниве големина на табела претставува максимална кревање опсег, за повикување само.Tizabera
Ние се увезени машини, погоден за надворешна трговија, плетење на број на рамки, евтини Единица за Големина Биста Половината Колковите ПРВЕНСТВО Рус Големина
НИ/ДА
ГОЛЕМИНА
ЕУР
ГОЛЕМИНА
ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/АНИ
ГОЛЕМИНА на една големина CM 102 90 104-В
46
10
42
14 ВО 39 35.43 39 Отвори Crotch Материјал 88%Spandex + 12% најлон ,Мека ,висока еластичност,Плетени пребивање, Tizabera Пакет
Независна едноставно пакување(opp вреќа и еден bodystocking ), Не школка пакување.
Bodystocking не вклучува Камшик панталони, обетки, и други додатоци.
1.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, Ние сме чесни и industrious работници, за вас од Кина за да испратите евтини производи. Ние сигурно ќе се решава во прв пат.Tizabera.
Ве молиме да веруваат во нас, прва класа на услуги, евтини производи.
2.Превозот и стареењето : стоката треба 15-60days на вашата страна,ве молиме почекајте пациентот.Ако сè уште не добиваат стоката после 60 дена или имате било каков проблем со нашиот крпа,ве молиме контактирајте со нас и не ни остави лош пофалби и спорови,ние ќе го реши вашиот проблем во прв пат.
Bodystocking Добра еластичност ,фабрика Штекер,фабриката е чиста и уредна.Tizabera

Големина:
One Size
Бренд Име:
TIZABERA
Материјал:
Полиестер,Spandex,Акрилик
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
WY319
Ткаенина Тип:
Чипка
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Бебе Кукли
Посебни Употреба:
Егзотични Облека
црна,црвена,жолта:
Teddies
секси чорапи:
Тесни

Слична стока во категоријата..