• Намалена цена
  • Ново
Отворено Windproof Анти Лизга Слајд Сушење Облека За Патување Стигнале Јаже За Перење Линија Кампување Сушење Алишта Закачалка Рек Линија
zoom_in

Отворено Windproof Анти Лизга Слајд Сушење Облека За Патување Стигнале Јаже За Перење Линија Кампување Сушење Алишта Закачалка Рек Линија

DEN 67.00 81.12

Износот
check Това е достапна


Отворено Windproof Анти Лизга Слајд Сушење Облека За Патување Стигнале Јаже За Перење Линија Кампување Сушење Алишта Закачалка Рек Линија
Материјали : најлон јаже
Производ во боја : зелена / прав / сино итн. (ние ќе испрати случаен боја)
Производ Големина : 5 M долго
Пакувањето на производот : OPP вреќа
Материјал : цврсти и издржливи најлон материјал
Производ во боја : розова и сина
Производ големина : 5 метри, двата краја имаат нерѓосувачки челик кука, а бројот на конекции е многу погодно.
Ситни bourgeoisie. Светли бои, едноставна форма, јаже тело со ограда јаже, употребата на куки може само да бидат обесени во поддршка и било еден од решетки лесно можат да бидат фиксни облека јаже, должината може да биде слободен да сет, за да се избегне ликвидација, knotting проблеми На Ако не е доволно долго, можете лесно да ги преземат двете заедно, да ја прошири далечина. Оградата-стил јажиња, исто така, направи вашата облека веќе не оџакот, облека се исуши побрзо, повеќе мир на умот. Не сте исто така, треба едноставна и практична облека линија тоа? Не можат да чекаат

Тип:
Две-парче
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
A188-IOP
Бренд Име:
GOUGU
Материјал:
Пластични
Име:
clothesline
Големина:
3m/5m

Слична стока во категоријата..