• Намалена цена
  • Ново
Zeegle Фламинго Серија на Моделот Бања Теписи 3pieces N0n се лизга Туш кабина патосници Нога Подлога Перат Тоалет Килими Капак Маска
zoom_in

Zeegle Фламинго Серија на Моделот Бања Теписи 3pieces N0n се лизга Туш кабина патосници Нога Подлога Перат Тоалет Килими Капак Маска

DEN 620.00 885.60

Износот
check Това е достапна


12414
10024
Производи Детали :
1.Материјал : Микрофибер ,Сунѓерот Interlayer
2.Големина : 3 Еез (Вклучувајќи U-форма Мат 37.5x45cm, Правоаголник Мат 75x45cm, Тоалет Покрие 35x45cm ). Исто така, тоа може да се Направи (ве молиме да ни кажа големина што ние ќе ви даде вистински цената на прилагодите големина.)
3.Применливи Предмет : Бања; Тоалет; Тоалетот.
4.На Дното Опис : Не-плетени. Не се Лизга Честички на дното. Со супер анти лизга ефект и пропустливост.
5.Лизга Отпор : Dustproof ; Вода-апсорбирање ; Абразивни Отпор; Анти-Лизга; Отпорни на Корозија.
Производи Предности :
(1) Ткаенина чувствуваат мека и удобна, флексибилни, статички, анти-статички.
(2) Лесно да се чисти, директно може да се мијат со машина за перење или рацете, не се пролева и згаснат.
(3) Без мирис, без штетни логистичка;Силна апсорпција.
(4) Носат-отпорни, и издржливи, перење постојаност на 3 или повеќе, никогаш нема да згаснат.
Answer : ___________________________ Note :
1.Ако одберете ја прилагодите ве молиме да ни кажа на прилагодите големина која ќе ви даде реална цена .И ако се прилагодите големина е премногу голем фабриката треба да се спојување на ткаенина, се надеваме на вашето разбирање.
2.Ние треба да се свитка мат да мал дел, па ќе има набори кога ќе ја добијат, но тоа ќе биде враќање на неколку дена подоцна.
3.Големината им овозможи на 1cm -2cm грешка.
4.Како резултат на производство серија, светлината интензитет фотографија ефект ќе имаат боја разлика.
5.W, e, исто така, има и други димензии,можете да пребарувате од мојата продавница.

Спецификација:
3pcs
Бренд Име:
ZEEGLE
Примена:
Бања
Материјал:
Микрофибер
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Стил:
Европа
Број На Модел На:
Бања Душеци
Техника:
Машина Направени
Шема:
фламинго
Големина:
3Pcs
Чистење Тип:
Рака Мие; Машина За Миење

Слична стока во категоријата..