• Намалена цена
  • Ново
HuiER Столче Покрие Лето Чиста Природна Дрво Монистра Автомобил Стил Масажа Дише Автомобилот Седиште Перница Столче Заштитник
zoom_in

HuiER Столче Покрие Лето Чиста Природна Дрво Монистра Автомобил Стил Масажа Дише Автомобилот Седиште Перница Столче Заштитник

DEN 1489.00 2327.52

Износот
check Това е достапна


Бренд : Hui ER
Големина(L*W) : 45 CMx45 CM ( 17.7 "x 17.7" )
Материјал : Висок Чиста Природна Дрво Карактеристики : 1. Масажа за ублажување на заморот,дише. 2. Издржливи и долготрајни. Пакет Се Вклучени : 1 * Hui ER Столче Мат

Материјал Тип:
Дрво
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Бренд Име:
HuiER
сет парче:
1
Објектот Должина:
45cm
Објектот Ширина:
45cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
700g
Mfg Серија Број:
Масажа за ублажување на заморот,дише,Против пролизгување
Специјални Функции:
Основна Функција
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
одговара 1:
За Buick / Ford / Chevrolet / Шкода
Се вклопат 2:
За Buick / Ford / Chevrolet / Шкода
Одговара 3:
За Хонда / Тојота / Mazda / Мицубиши / Lexus/ Nissan /
Одговара 4:
За LADA / Lifan / Опел / Kia / Hyundai
Материјал:
Висок Чиста Природна Дрво
Карактеристики:
Масажа за ублажување на заморот,дише,Против пролизгување

Слична стока во категоријата..