• Намалена цена
  • Ново
CARTAILOR столче Покрива Црна за Infiniti q50 q50l Покрие Седиште за во Автомобил Кожени Седишта Заштитник Внатрешни Додатоци Мраз Свила Стил
zoom_in

CARTAILOR столче Покрива Црна за Infiniti q50 q50l Покрие Седиште за во Автомобил Кожени Седишта Заштитник Внатрешни Додатоци Мраз Свила Стил

DEN 14628.00 27600.00

Износот
check Това е достапна


Забелешка
1. Ве молиме проверете кој модел е ист како вашиот автомобил внатрешна седишта,
тогаш ни остави порака додека местото цел.
2. Ако не сте, бидете сигурни, ве молиме да ги слика на вашиот автомобил седишта за нас,
ние ќе се провери и потврди пред да се произведуваат.
3.Ве молиме слободно контактирајте со нас ако имате било какви прашања.
Благодарам многу.
CARTAILOR столче Покрива Црна за Infiniti q50 q50l Покрие Седиште за во Автомобил Кожени Седишта Заштитник
Внатрешни Додатоци Мраз Свила Стил бесплатен превозот од EMS, како и обично .
Материјал : Висина на Квалитетот Leatherette +Мраз Свила & Сунѓерот & Не-плетени Три Композитни Слоеви.
Големина : Прилагодено столче покрие & одговара совршено.
Бруто Тежина : 6.80 килограми/set.
Превозот начин : Бесплатен Превозот од EMS, како и обично.
Декларација : Постојат 2 модел одговара за infiniti Q50/Q50 L 2014-2016 година верзија автомобил места.
Ве молиме проверете дали оваа верзија е исто како вашата внатрешна автомобил места или не .
Потоа оставете порака додека местото цел.Ви благодариме.
Постојат различни дизајн и боја во нашата продавница. Ве молиме изберете слободно, тогаш можете да не контактирате преку е-маил.
Известување : Поради камерата,осветлување,го следи и други причини различни ефекти што можете да ги видите на компјутер,
производ слики може да постои со производот добивате боја разлики, вистинските бои што
добиваат вистинска стоки ќе преовладува. Ви благодариме.
Верзијата на автомобил на седиштата, како што следува ,ве молиме проверете кој е ист како вашиот внатрешен седиштата во автомобил, а потоа ја напушти нас
порака додека сте место цел.
# 1 Одговара за Infiniti Q50/Q50 L 2014 -2016 Година Верзија.
# 2 се Вклопуваат за Infiniti Q50/Q50 L 2014 -2016 Година Верзија.
Висина на квалитетот на три слоеви на композитен материјал(пријателски за животната средина материјал)
Висина на квалитетот leatherette & Висина на квалитетот на сунѓерот & Квалитет не-плетени
Примерокот покаже(само прикаже производи)

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Бренд Име:
CARTAILOR
Материјал Тип:
ПВЦ
сет парче:
>10
Објектот Должина:
155cm
Објектот Тежина:
6.50kg
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Објектот Висина:
50cm
Објектот Ширина:
60cm
Mfg Серија Број:
мраз свила & leatherette столче покрие сет
Име:
целосен сет заврши столче маска
Објектот нема:
JK-827
боја:
7 боја како на сликата
Материјал:
Квалитетот СТП кожа & мраз свила
Превозот начин:
бесплатен превозот од EMS, како и обично
функција 1:
leatherette покрие седишта за автомобили
Карактеристика 2:
обичај се вклопуваат седиште опфаќа
Автомобил Направи:
столче покрие стп кожа
функција 3:
столче заштитник
Автомобил Направи:
Одговара За Infiniti q50/q50l 2014-2016 година

Слична стока во категоријата..