• Намалена цена
  • Ново
AutoDecorun 14 КОМПЈУТЕРИ/set auto перница за Рено Captur седиште опфаќа автомобили додатоци 2015 година СТП кожени седишта поддржува стил
zoom_in

AutoDecorun 14 КОМПЈУТЕРИ/set auto перница за Рено Captur седиште опфаќа автомобили додатоци 2015 година СТП кожени седишта поддржува стил

DEN 14926.00 28704.00

Износот
check Това е достапна


Луксузна Leatherette столче опфаќа перница сет за "Рено" Captur 2014-2015 година седиште опфаќа авто седиште додатоци
автомобил опфаќа обичај се вклопуваат СТП кожа покрие седишта за автомобили заштита авто внатрешни додатоци поставите бесплатен превозот .
Материјал : Висина на Квалитетот на СТП Кожа ( Leatherette) & Сунѓерот & Не-Плетени Ткаенини Т hree Композитни Слоеви .
Посебни F eatures : Карактеристики на СТП Кожа столче Покрие Сет : Soft & Удобно , Дише абсорбента ,
добро за здравјето. топло во зима и во лето кул.
Материјали се Направени од Издржлив & Удобно Дише Faux Кожа Лесно да се Избрише Чисти, се исуши .
Големина : Кориснички услуги како верзија во нашите опис и точно одговара .
Функција : Помага да се Заштити Убаво Седиште или Скријат во еден Стар Еден .
Воздушни перници : седиштето опфаќа им овозможи на воздушни перници за да се распоредат слободно.
Бруто тежина : 5.0-6.0 KG за 5 Седишта .
Пакетот вклучува : 14 КОМПЈУТЕРИ/set за 5 Седишта ( 2 ПАРЧИЊА потпирачи за глава како подарок перница ).
Испорака Метод : EMS
Пакет големина : 58*55*26 CM
Answer : ___________________________ Note : Ова е прилагодена столче опфаќа ,Без Професионална Инсталација Потребни : Овие седиште опфаќа се
дизајниран да биде лесно да се инсталира.
Ве потсетам : Ова е прилагодена столче опфаќа , само да се стави на и за покривање на седиштата во автомобил ,без отстраниле оригиналниот места.
Овие седиште опфаќа покриеност на целата територија пред површината на седишта и горниот место на задната површина за
полесно инсталација.
Ве потсетам : Како да се направи цел на обичај се вклопуваат столче Опфаќа за Рено Captur 2014-2015?
Се прилагодите одговара столче опфаќа е строго работа и комплицирана работа , pls прочитајте ги упатствата подолу пред да се направи нарачка.
Постои само 1 Модел одговара за Рено Captur 2014-2015 Година Верзија .
Одговара За Рено Captur 2014-2015 Година Верзија.
1 : Pls провери модел подолу,бидете сигурни дека овој модел е ист стил како вашиот автомобил седишта-(особено сплит Назад седишта).
О : Ако бидете сигурни дека моделот е 100% ист стил како вашиот автомобил места ,може да се направи цел директно и ни остави
порака додека сте место цел .
Б : Ако не бидете сигурни дека , pls се обидуваат да ги искористат на вистински снимање на вашиот автомобил пред седиштата и задниот дел на седиштето за нас ,
ние ќе го стори тоа наместо вас и да се спореди со нашиот модел прво . Потоа може да се направи цел директно и изберете
која боја ви се допаѓа најдобро .
2 : Ако имате било какви прашања .pls контактирајте со нас прв и ние ќе направиме посебни прилагодени на услуга за вас .
Answer : ___________________________ Note : Ние не ја прифати цел, без било порака додека сте место цел .

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Тежина:
5.5kg
Објектот Висина:
58cm
Бренд Име:
AutoDecorun
Објектот Ширина:
52cm
Специјални Функции:
Заштитете го вашиот автомобил места и да се Направи тоа лесно чистење
Материјал Тип:
PU
Објектот Должина:
156cm
Mfg Серија Број:
Прилагодување Авто внатрешни додатоци
Применливи Сезона:
Четири Сезони
сет парче:
>10
Специјална Изработка:
Обичај се вклопуваат leatherette столче покрие Поставува
Е Прилагодена:
Yes
Посебна Карактеристика:
Совршено да се Вклопи со Вашата оригинална Автомобил Седишта
Бои:
Црна/Сива/Brown/Беж/Црвени како покаже
Автомобил Стил:
Кориснички Услуги за Автомобил Седиште Перница Маска
функција 1:
Водоотпорен & Направи Вашиот Автомобил Места поубаво
Карактеристика 2:
Столче заштитник и Лесно да Рати
Автомобил Направи:
Обичај се вклопуваат седиште покрие & поддржува за Рено Captur 2014-2015 Година
Седиштето Покрие Тип:
Заштитна & Совршено се вклопуваат во оригиналниот автомобил седишта
Материјал Тип:
Луксузна СТП кожа & Сунѓерот & Не-Плетени

Слична стока во категоријата..