• Намалена цена
  • Ново
Yituancar 1Pcs/Set 2X 3X Led диоди Автомобил, Мотоцикл Дење Работи Стил Светлината LED Атмосфера Декоративни Предупредување Frontfog Ден Светилка
zoom_in

Yituancar 1Pcs/Set 2X 3X Led диоди Автомобил, Мотоцикл Дење Работи Стил Светлината LED Атмосфера Декоративни Предупредување Frontfog Ден Светилка

DEN 341.00 578.40

Износот
check Това е достапна


Yituancar 1 Pcs/Set 2 X 3 X Led диоди Автомобил, Мотоцикл Дење Работи Стил Светлината LED Атмосфера Декоративни Предупредување Frontfog Ден Светилка
Спецификации :
Напон : DC12 V
Големина : 2 X Led диоди 55мм X 30мм X 30мм (L x W x H )
3 X Led диоди 85mm X 30мм X 30мм (L x W x H )
Пакетот Вклучува : 1 Pcs/Set LED Атмосфера Светилка монтажа Додатоци
Превозот
1-3 дена олово време ќе биде потребно откако ќе се потврди добивате вашата исплата. Стоката ќе биде испратена до твојата адреса наведени во aliexpress. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и поштенски код е точен.
Ве молиме, напишете correctaddress по вашата исплата во рок од 1-2 dyas ; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, некои бидете сигурни дека тоа е точно.
EMS, DHL, TNT,FEDEX,UPS-от,препорачана Пошта се поддржани.
Ако сакате да користите било која од нив, ве молиме контактирајте со нас пред да се направи исплата, бидејќи таму ќе се случи други давачки. Нормално ,тоа трае 7-20 дена за пристигнување со ЕМС, и трае 3-10 дена од Express.
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање. Ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро бела одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Начин на плаќање
Прифаќаме само Зачувам , Кредитна картичка , Western Union.
Царинските давачки , локалните даноци и давачки не се вклучени во објекти цена или превозот надомест . Тоа е купувачот одговорност , но ние ќе се обидеме потрудиме да соработуваат со вас да го реши проблеми , и нуди слободен документи, доколку постојат било какви трошоци , тоа ќе биде купувачот одговорност.
Фото
Нашите производи преку Професионални фотографска опрема во снимање слики, различни клиенти се должи на компјутерски екран во боја параметри, слики и во вид може да биде малку боја разлика, ве молиме купувачите да се обрне внимание.
Повратни информации
Ние сме некоја онлајн продавница, вашиот фидбек е многу важна за нас.
Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди да даде голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу!!
Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
Ако мислите дека ние треба да се подобри нешто, тоа е многу вид на вас да ни даде можност да го реши проблемот пред да остави негативни feeback. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даде неутрален(3stars) или негативни(1-2 ѕвезди) feeback. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви даде среќен шопинг расположение тука.
Ние веруваме дека не постои разумно решение.
Благодарам многу! Имајте пријатен шопинг ден.

Емитуваат Боја:
Кристално Сина, Црвена, Бела, Сина, Жолта
Температура На Боја:
6000K
Wattage:
2X LEDs Lamp, 3X LEDs Lamp
Бренд Име:
Yituancar
За Возило Брендови/Модел:
Suzuki
Тип На Објект:
Ден Светлина
Име На Модел:
RMC-MOTORAL-2D
Објектот Тежина:
90g
Материјал Тип:
Пластични Домување
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Напон:
12V
Специјални Функции:
Дневна Светлина,Магла Светилка,Магла Светлина,Декоративни Светилки
Објектот Дијаметар:
3cm
Пакет:
Вклучуваат Продажба На Мало Пакување Кутија

Слична стока во категоријата..