• Намалена цена
  • Ново
2007/2012~2015 Fabia магла светлина,Слободен брод!халоген,4300k;octavia,врвен,брза,yeti;Fabia светлата,Fabia ден светилка
zoom_in

2007/2012~2015 Fabia магла светлина,Слободен брод!халоген,4300k;octavia,врвен,брза,yeti;Fabia светлата,Fabia ден светилка

DEN 2827.00 2976.00

Износот
check Това е достапна


2007/2012~2015 Fabia магла светлина,Слободен брод!халоген,4300k;octavia,врвен,брза,yeti;Fabia светлата,Fabia ден светилка
1.Model1 : 2012~2015 Fabia халоген магла,4300 K
2.Model2 : 2007 Fabia халоген магла,4300 K
Драги мои пријател
Ви благодариме за вашиот види,добредојдовте место во редот!
ние нудиме 1year налог, ние ќе испрати стоката и се даде на следење на број на вас за следење на објект,било прашање,дозволете ми да знам,ви благодарам и ви Посакувам имаат добро време за шопинг!
со почит
Крило Вера

Емитуваат Боја:
Шкода Fabia
Wattage:
halogen fog 4300K
Бренд Име:
Nobonn
Тип На Објект:
Ден Светлина
Материјал Тип:
ABS и ал
Специјални Функции:
Осветлување
Име На Модел:
Автомобил
Напон:
12V
Објектот Дијаметар:
15inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1kg

Слична стока во категоријата..