• Намалена цена
  • Ново
2004~2007 Lancer магла светлина,Слободен брод,халоген,4300K,Lancer светлата,ASX,3000GT,Експо,Eclipse,verada,Тритон,Lancer taillight
zoom_in

2004~2007 Lancer магла светлина,Слободен брод,халоген,4300K,Lancer светлата,ASX,3000GT,Експо,Eclipse,verada,Тритон,Lancer taillight

DEN 5472.00 5760.00

Износот
check Това е достапна


2004~2007 Lancer магла светлина,Слободен брод,халоген,4300 K,Lancer светлата,ASX,3000 GT,Експо,Eclipse,verada,Тритон,Lancer taillight
Драги мои пријател
Ви благодариме за вашиот види,добредојдовте место во редот!
ние нудиме 1year налог, ние ќе испрати стоката и се даде на следење на број на вас за следење на објект,било прашање,дозволете ми да знам,ви благодарам и ви Посакувам имаат добро време за шопинг!
со почит
Крило Вера

Емитуваат Боја:
мицубиши lancer
Температура На Боја:
халоген 4300k
боја:
2004 година на 2005year, 2006 да 2007year
Lancer-Година:
2005,2004,2007,2006
Бренд Име:
Nobonn
Тип На Објект:
Ден Светлина
Специјални Функции:
Осветлување
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши
Материјал Тип:
ABS и ал
Мицубиши Модел:
Lancer
Име На Модел:
Автомобил
Напон:
12V
Објектот Дијаметар:
15inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1kg

Слична стока во категоријата..