• Ново
автомобил додатоци,JAC Јазауздаат светлата,HID xenon,2013~2017,JAC Јазауздаат магла светилка,JAC Јазауздаат задни светла,JAC taillight,S2 S3 М3,Reine,S5
zoom_in

автомобил додатоци,JAC Јазауздаат светлата,HID xenon,2013~2017,JAC Јазауздаат магла светилка,JAC Јазауздаат задни светла,JAC taillight,S2 S3 М3,Reine,S5

DEN 32640.00

Износот
check Това е достапна


автомобил додатоци,JAC Јазауздаат светлата,HID xenon,2013~2017year,JAC Јазауздаат магла светилка,JAC Јазауздаат задни светла,JAC taillight,S2 S3 М3,Reine,S5
Драги мои пријател
Ви благодариме за вашиот види,добредојдовте место во редот!
ние нудиме 1year налог, ние ќе испрати стоката и се даде на следење на број на вас за следење на објект,било прашање,дозволете ми да знам,ви благодарам и ви Посакувам имаат добро време за шопинг!
со почит
Крило Вера

Емитуваат Боја:
JAC јазауздаат
Температура На Боја:
2013 да 2017year
Wattage:
HID xenon ballast
Бренд Име:
Nobonn
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Материјал Тип:
ABS и ал
Специјални Функции:
Осветлување
Име На Модел:
Автомобил
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Напон:
12V
Објектот Дијаметар:
15inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1kg

Слична стока во категоријата..