• Ново
За Audi A4 Б8 S4 A4 Allroad 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Автомобил-стил Левата Страна LED Магла Светло за Магла Светилка
zoom_in

За Audi A4 Б8 S4 A4 Allroad 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Автомобил-стил Левата Страна LED Магла Светло за Магла Светилка

DEN 1391.52

Износот
check Това е достапна


Висок Квалитет на Автомобил LED Магла Светло за Магла Светилка
Одговара За Audi A4 / Avant 2008 2009 2010 2011 2012
Одговара За Audi A4 Allroad 2010 2011 2012 2013 2014 2015
Состојба : Нова Резервни LED Светло за Магла
Леќа Материјал : PC
Домување Материјал : ABS
Напон : 12 V
Моќност : 6.6 W
Пакет : 1 x Левата Страна
Забелешка : Ве Молиме Проверете Ја Вашата Магла Светлина За Да Се Обезбеди
Ние прифаќаме Alipay И Paypal исплати само. ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност,Царинење Такси и Други давачки.
Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : www.17track.net Или www. global.cainiao.com Или www.yw56.com.cn
Ако ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди оценка,Кога ќе го купите повторно,ќе им понуди 5% . Позитивни повратни информации со 5 ѕвезди оценка,тебе и мене се среќни секој ден
Нашата цел е да го направите вашиот избор полесно и да ги зачувате вашите пари. Подобро autoparts, Подобар живот.

A4-Година:
2008,2009,2010,2012,2011
Audi Модел:
A4
Објектот Тежина:
0.32kg
Специјални Функции:
LED Светла за Магла
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Објектот Дијаметар:
9cm
Материјал Тип:
PEI+PC+ABS
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Напон:
12V
Бренд Име:
Minglei
Име На Модел:
8T0941699A

Слична стока во категоријата..