• Намалена цена
  • Ново
LEEWA 2X131mm 2X146mm Автомобил 5050SMD RGB LED Блиц Ангел Очи Ореол Прстен Светлина за BMW E46 3 Серија Не Проектор #CA4254
zoom_in

LEEWA 2X131mm 2X146mm Автомобил 5050SMD RGB LED Блиц Ангел Очи Ореол Прстен Светлина за BMW E46 3 Серија Не Проектор CA4254

DEN 1332.00 1958.40

Износот
check Това е достапна


Компатибилност Компатибилност За BMW E46 со НЕ проектор
За BMW E46 Купе 1999-2003
За BMW E46 Седан 2001-2005 facelift
(За BMW 99-04 Пред E46/316/320/323/325/328) Општи Материјал PCB,5050-LED,Пластика,гуми за Џвакање,итн Достапни Бои RGB(16-единствена боја/126-RGB боја/Осветленост Шема/Трепка Шема) се Вози од страна на Возачот(1 до 4) Контролата од страна на Безжични IR-Далечински Апликација на Денот водење светлина;Светлата Декорација Спецификации Emitter Тип SMD LED Чип Вид 5050 RGB SMD LED SMD Количина. 33pcs*2, 34pcs*2 Вкупно Emitters 3-Emitter/LED Чип Lumens 22 Lum/LED Чип Напон DC12 V Тековната 0.2~0.8 Сум Век Живееле околу 10.000~15,000 часа повеќе Водоотпорен Не Пакување Листа 4 X RGB 5050 LED ангел очи прстен 1 X Далечински 1 X Безжичен Контролер

Бренд Име:
LEEWA
Име На Модел:
CA4254
Дијаметар:
120mm
Тип На Објект:
Ангел Очи

Слична стока во категоријата..