• Намалена цена
  • Ново
LEEWA 4X80mm Автомобил RGB Мулти-Боја LED Ангел Очи Ореол Прстен Светлина Комплет Безжичен Далечински Управувач За ФИАТ Гранде Punto #CA1090
zoom_in

LEEWA 4X80mm Автомобил RGB Мулти-Боја LED Ангел Очи Ореол Прстен Светлина Комплет Безжичен Далечински Управувач За ФИАТ Гранде Punto CA1090

DEN 1142.00 1680.00

Износот
check Това е достапна


Компатибилност Компатибилност За ФИАТ Гранде Punto Општи Материјал PCB,5050-LED,Пластика,гуми за Џвакање,итн Достапни Бои RGB(16-единствена боја/126-RGB боја/Осветленост Шема/Трепка Шема) се Вози од страна на Возачот(1 до 4) Контролата од страна на Безжични IR-Далечински Апликација на Денот водење светлина;Светлата Декорација Спецификации Emitter Тип SMD LED Чип Вид 5050 RGB SMD LED SMD Количина. 27pcs*4 Вкупно Emitters 3-Emitter/LED Чип Lumens 22 Lum/LED Чип Напон DC12 V Тековната 0.2~0.8 Сум Век Живееле околу 10.000~15,000 часа повеќе Водоотпорен Не Пакување Листа 4 X RGB 5050 LED ангел очи прстен 1 X Далечински 1 X Безжичен Контролер

Бренд Име:
LEEWA
Име На Модел:
CA1090
Дијаметар:
80mm
Тип На Објект:
Ангел Очи

Слична стока во категоријата..