• Намалена цена
  • Ново
LEEWA 2X100mm 2X131mm Автомобил RGB LED Ангел Очи Ореол Прстен Светлина Комплет Безжичен Далечински Управувач за BMW E87 Светлата #CA3094
zoom_in

LEEWA 2X100mm 2X131mm Автомобил RGB LED Ангел Очи Ореол Прстен Светлина Комплет Безжичен Далечински Управувач за BMW E87 Светлата CA3094

DEN 1257.00 1848.00

Износот
check Това е достапна


Компатибилност Компатибилност За BMW E87 Општи Материјал PCB,5050-LED,Пластика,гуми за Џвакање,итн Достапни Бои RGB(16-единствена боја/126-RGB боја/Осветленост Шема/Трепка Шема) се Вози од страна на Возачот(1 до 4) Контролата од страна на Безжични IR-Далечински Апликација на Денот водење светлина;Светлата Декорација Спецификации Emitter Тип SMD LED Чип Вид 5050 RGB SMD LED SMD Количина. 33pcs*2, 33pcs*2 Вкупно Emitters 3-Emitter/LED Чип Lumens 22 Lum/LED Чип Напон DC12 V Тековната 0.2~0.8 Сум Век Живееле околу 10.000~15,000 часа повеќе Водоотпорен Не Пакување Листа 4 X RGB 5050 LED ангел очи прстен 1 X Далечински 1 X Безжичен Контролер

Бренд Име:
LEEWA
Име На Модел:
ca3094
Дијаметар:
120mm
Тип На Објект:
Ангел Очи

Слична стока во категоријата..