• Намалена цена
  • Ново
2 X 1.4 -2 инчен Off Road бар Планината Заградата MountingTube Стеги За КРИЕШЕ АТВ SUV Камион 4X4 4WD Теренски Возење Led Светло Бар
zoom_in

2 X 1.4 -2 инчен Off Road бар Планината Заградата MountingTube Стеги За КРИЕШЕ АТВ SUV Камион 4X4 4WD Теренски Возење Led Светло Бар

DEN 969.00 1053.60

Износот
check Това е достапна


Ве молиме проверете ги цевка големина пред да ја купите Важат за повеќето теренски возила,автомобили,Камиони,бродови,земјоделски возила и слично Ќе собере 2"(без гумени влошки) и 1.4"(со гумени влошки) цевки, Бул бар, се тркалаат кафез итн Може да работи со повеќето LED,се КРИЕШЕ,халоген рефлектори/светла за магла/возење светлина или светлина барови Боја : црна Материјал : тешки палка алуминиум Дупка со Дијаметар : 2"(без гумени влошки),1.4"(со гумени влошки) Инструкции : не се вклучени Продаваат во парови, резервни бул бар светлина планината Прецизност ЦПУ машински, тешко елоксирани заврши за дополнителна издржливост Овозможи да додадете повеќе светлата на возилото без дупчење Поправи светлината на цевка цврсто,пред-drilled дупка за лесна инсталација Гумени влошки потиснат возење вибрации &избегне стружење bullbar површината Пакет се Вклучени : Еден пар на алуминиум монтажа голема заграда ( led работа Светлина не се вклучени )
1. Ние сме превозот оваа точка на светот, освен некои земји. Ве молиме проверете ги во "Превозот и Плаќање" етикета.
Нарачки обработуваат во рамките на 1-7 работни дена од денот на плаќање проверка.
2. Прогласи вредност и име : ние се изјасни околу 30%-50% од вредноста на објектот на купувачот од повеќето земја, освен во земјата мора да се прогласи за вистинската вредност. Ако имате посебни барање, тогаш ве молиме оставете белешки во ред.
3. ако вашиот превозот адреса припаѓа на оддалечени места,купувачи мора да плаќаат дополнителни такси превозот,се надеваме на вашето разбирање.
Забелешка : ве Молиме да обрнете внимание дека увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се на купувачот одговорност. Проверете со вашата земја е царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување, ако постои било можно должност произведени од страна на цврсти инспекција обичаи,купувачот е целосно одговорен за тоа,ви Благодариме.
1. Ве молиме имајте во предвид дека сите се враќа мора да бидат претходно одобрени од страна на нашата продавница и да се врати стока за ставање во промет (RMA) број.
Неовластено се враќа нема да бидат прифатени.
2. Купувачи се одговорни за соодветно пакување, враќање превозот цена, осигурување и враќање на предмет во "нова" состојба.
Користени предмети, нема да бидат прифатени за враќање.
3. Ние ќе го замени враќање објект со идентична содржина, прашање целосна продавница кредит или целосно враќање на средствата.
1.Ако Сте задоволни со нашите производи,ве молиме да земете во 1 или 2 минути за да ни остави од 5 ѕвезди позитивни Повратни информации,многу appreicate тоа
2.

Бренд Име:
GQLY
Име На Модел:
Монтажа заградата за led работа светлина бар
Тип На Објект:
светилка носителот

Слична стока во категоријата..