• Намалена цена
  • Ново
2 парчиња/Многу Автомобил Стил Еден Мушка RGB Шарени LED Ѓаволот Очи Стан Контрола на Демонот Око DIY За Светлата Проектор Леќа Retrofit
zoom_in

2 парчиња/Многу Автомобил Стил Еден Мушка RGB Шарени LED Ѓаволот Очи Стан Контрола на Демонот Око DIY За Светлата Проектор Леќа Retrofit

DEN 1368.00 2359.68

Износот
check Това е достапна


Карактеристики : 1. RGB LED Ѓаволот Очи 2. 2 парчиња/set LED Eagle Eye Дење Работи Светлина 3. Висока осветленост. 4. Еколошки и заштеда на енергија 5. Различни бои и ниска температура 6. Лесна Инсталација 7.Димензија : 7.3 CM*3.3 CM*1.3 см 8. Издржливи и не бледнее 9. Боја : RGB 10. Стан контрола, преземете стан, на вашиот телефон, потоа ќе може да се контролира од страна на вашиот телефон. Инсталација совети : Црвена линија : поврзете се на позитивната страна од батеријата. Црна линија : поврзете се на негативната страна на батеријата.

боја:
RGB
Бренд Име:
LDRIVE
Тип На Објект:
Ѓаволот Очи
Име На Модел:
TY203048
боја:
RGB
Број на монистра :
Еден мушка
Контролор:
СТАН Контрола

Слична стока во категоријата..