• Ново
ANZULWANG 25411-JD000 Висок Квалитет Автомобил Моќ Прозорецот за Префрлање На Јапонски Автомобил Електричен Прозорец Switch Моќ Прозорецот се Префрлите
zoom_in

ANZULWANG 25411-JD000 Висок Квалитет Автомобил Моќ Прозорецот за Префрлање На Јапонски Автомобил Електричен Прозорец Switch Моќ Прозорецот се Префрлите

DEN 239.52

Износот
check Това е достапна

ANZULWANG 25411-JD000 Висок Квалитет Автомобил Моќ Прозорецот за Префрлање На Јапонски Автомобил Електричен Прозорец Switch Моќ Прозорецот за Префрлање Внимание!! Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување! Apllication За Nissan Murano 2008-2012
За Nissan Teana 2008-2012
За Nissan Qashq 2007-2011
Превозот Услови : Ние ќе ја испратите вашата нарачка, по приемот на вашата исплата. За секоја цел, ние ќе double-check кога ние тоа прашање. Бесплатен Превозот Тука е Alibaba е единствениот стандард за испорака стапка. Ако сакате да се избере брза испорака како DHL / UPS / EMS, екстра цената што ќе се плати во вас. 1). Alibaba Стандард Дистрибуција : Испрати да повеќето земји. Тоа трае околу 25-40 Работен ден за да се дојде. 2) За EMS / DHL / UPS-от, тоа трае 5-8 дена да пристигнат. 3) руски купувачи ве молиме наведете вашето име и презиме. Како резултат на руската поштенска политика на вредноста, купувачите обично само полно име приемот. Ви благодариме. 4). Ако купувачот е од Бразил, ако сакате да се избере брза испорака како DHL / UPS / EMS, во овој случај, треба да им обезбеди на вашите даночни ID пред плаќање или не можеме да испратите вас, ви благодарам. Тарифни Услови : Повеќето клиенти ќе побара од нас во врска со тарифите. За жал, ние не сме одговорни за царински давачки. Можеме да го напишеме на пониска вредност и испратите некоја цел како подарок до вас. Ако вашата земја има строга политика на увоз нарачки, ве молиме да ни испратите порака кога нарачување. Ние ќе го напишете ја вредноста што сакате да ги пријавите. По-продажбата на услугата : Било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро. Ние работиме за да ви обезбеди со високо-квалитетни производи и услуги. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да дадете 5 ѕвезди и позитивни повратни информации. Ова ќе ни ги охрабри да се направи подобро. Ви благодариме!

Материјал Тип:
оригиналната стандард
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Бренд Име:
anzulwang
Тип На Објект:
Прекинувачи
Објектот Дијаметар:
0inch
Година:
многу
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Име На Модел:
25411-JD000
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Специјални Функции:
Електричен Прозорец Се Префрлите
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Висина:
0inch

Слична стока во категоријата..