• Намалена цена
  • Ново
LARBLL Автомобил Авто Воланот Крстарење МЕДИУМИТЕ се Префрла 25550-1AA1A За NISSAN MURANO 2009-2012 2008-2012 Teana
zoom_in

LARBLL Автомобил Авто Воланот Крстарење МЕДИУМИТЕ се Префрла 25550-1AA1A За NISSAN MURANO 2009-2012 2008-2012 Teana

DEN 1742.00 1914.72

Износот
check Това е достапна


Состојба : Нова
Дел број : 25550-1 AA1 A
Fitmen т :
За NISSAN MURANO 2009-2012
За NISSAN Teana 2008-2012
Објектот содржи : 1 x Воланот Крстарење МЕДИУМИ се Префрлите
Забелешка : ве Молиме потврдете го на модели и слики кога ќе го купите

Бренд Име:
LARBLL
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Nissan Модел:
Murano
Тип На Објект:
Контрола На Крстарење Префрлате
Година:
2008-2012
Име На Модел:
25550-1AA1A
Објектот Должина:
17cm
Објектот Ширина:
12cm
Објектот Висина:
6cm
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Дијаметар:
12cm
Материјал Тип:
ABS Пластика

Слична стока во категоријата..