• Ново
0914856,90505912,914856 нови Палење стартер Switch за опел calibra,corsa,опел Омега ,sintra,купе vectra Б
zoom_in

0914856,90505912,914856 нови Палење стартер Switch за опел calibra,corsa,опел Омега ,sintra,купе vectra Б

DEN 528.00

Износот
check Това е достапна


0914856,90505912,914856 сосема нов Палење стартер Switch за "опел" calibra,corsa,опел Омега ,sintra,купе vectra Б
Модел : "ОПЕЛ" ASTRA F (56_, 57_) 1389 55 4 Салон 1991-1993 "ОПЕЛ" ASTRA F КЛАСИЧЕН Имот 1.4 јас 1389 44 4 Имот 1998-2005 "ОПЕЛ" ASTRA F КЛАСИЧЕН Hatchback 1.4 јас 1389 44 4 Hatchback 1998-2002 "ОПЕЛ" ASTRA F КЛАСИЧЕН Салон 1.4 јас 1389 44 4 Салон 1998-2002 "ОПЕЛ" ASTRA F Кабриолет (53_B) 1.4 Si 1389 60 4 Конвертибилна 1993-2001 "ОПЕЛ" ASTRA F Имот (51_, 52_) 1.4 1389 55 4 Имот 1991-1993 "ОПЕЛ" ASTRA F Hatchback (53_, 54_, 58_, 59_) 1.4 1389 55 4 Hatchback 1991-1993 "ОПЕЛ" ASTRA F Ван (55_) 1.4 јас 1389 44 4 Кутија 1991-1999 "ОПЕЛ" CALIBRA A (85_) 2.0 јас 1998 година 85 4 Coupe 1990-1997 "ОПЕЛ" КОМБО (71_) 1.2 1195 33 4 Кутија 1994-2001 "ОПЕЛ" CORSA B (73_, 78_, 79_) 1.0 јас 12 V 973 40 3 Hatchback 1996-2000 "ОПЕЛ" CORSA B Кутија (73_) 1.4 јас 1389 44 4 Кутија 1999-2000 "ОПЕЛ" ОМЕГА Б (25_, 26_, 27_) 2.0 1998 85 4 Салон 1994-1999 "ОПЕЛ" ОМЕГА Б Имот (21_, 22_, 23_) 2.0 1998 85 4 Имот 1994-1999 "ОПЕЛ" SINTRA 2.2 DTI 2171 85 4 MPV 1997-1999 "ОПЕЛ" VECTRA Б (36_) 1.6 GL 1598 60 4 Салон 1995-1996 ОПЕЛ ASTRA Мк II Конвертибилна 1.6 јас 1598 55 4 Конвертибилна 1991-1993 ОПЕЛ CALIBRA 2.0 јас 1998 година 85 4 Coupe 1990-1997 ОПЕЛ КОМБО Мк I (B) 1.2 1195 33 4 Кутија 1994-2001 ОПЕЛ ОМЕГА (Б) 2.0 1998 Година 85 4 Салон 1994-1999 ОПЕЛ SINTRA 2.2 DTI 2171 85 4 MPV 1997-1999 ОПЕЛ TIGRA Мк I (F07) 1.4 16 V 1389 66 4 Coupe 1994-2000 VAUXHALL VECTRA (Б) 1.6 јас 1598 55 4 Салон 1995-2001 Општи OE НЕ. : 0914 856 , 914 856, 90505912, 90505912 Производот Сликата :

Бренд Име:
doteam
Име На Модел:
0914856
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
3cm
Објектот Ширина:
2.5cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
20g
Објектот Дијаметар:
3cm
Материјал Тип:
Пластични
Специјални Функции:
палење стартер префрлате
ОЕМ број:
0914856

Слична стока во категоријата..