• Намалена цена
  • Ново
Автомобил Чаша Носителот на Воздухот се Пропустливи се Залагаме За Опел Astra h g j Corsa d Insignia Vectra c b Zafira б Mokka Meriva Antara Vivaro Омега
zoom_in

Автомобил Чаша Носителот на Воздухот се Пропустливи се Залагаме За Опел Astra h g j Corsa d Insignia Vectra c b Zafira б Mokka Meriva Antara Vivaro Омега

DEN 514.00 790.56

Износот
check Това е достапна

Автомобил Чаша Носителот на Воздухот се Пропустливи се Залагаме За "Опел" Astra h g j Corsa d Insignia Vectra c b Zafira б Mokka Meriva Antara Vivaro Омега Автомобил Стил Карактеристики : се Направени од издржлив АБС материјал, долготраен и studry. Силиконска гума баласт, сунѓер и рачката внатре, гумена рака и безбедна прилог со два клипови задржи вашето шише и телефонот останете во месеци цврсто, и да се спречи нив од нула, мулти заштита. Лесен за употреба и да ги отстраните од вашиот воздух пропустливи( клима уред). Универзален Автомобил Чаша Носителот : се Однесува на повеќето паметни телефони ,три пар клипови на diffent должина, вклопи вашето возило и aumobile добро. Оптимално Користење и Мерки на претпазливост : 1.Мека гума носителот костец и мека анти нула баласт дека ќе не нула вашиот уред. 2.Чувајте ги вашите пијат топло или ладно како клима проток. 3.На пластика не е мало, но силно удари може да се откажат вашиот пијалок на подот. 4.Оваа чаша носителот работи и за вода во шишиња или лименки, како и во водење автомобил,тоа значи дека е подобро да се затворите за да се избегне истури. Спецификација : Димензии(прибл.) : L 4" x W 3.24" x H 2.38" (10.2 cm x 7.9 cm x 6cm) Носителот Внатрешен Дијаметар : 2.75" (7cm) Чаша Носителот Внатрешна Длабочина : 2.16" (5.5 cm) Материјал : Висок квалитет АБС Боја : Црна,Сина,Црвена,Портокалова Пакет се вклучени : 1pcs Автомобил Чаша Носителот Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. Сите предмети може да биде песна. Ние ќе ги искористиме Ali Express Стандард Превозот како наш основен превозот метод,бродот на парцели за речиси секоја земја во светот, и нормално предизвикани нема прилагодено должност.Времето за испорака е за 9-35 дена, понекогаш тоа ќе биде подолго.тоа е безбедно,службено лице и економски. Undelivery Надомест : ако стоката се undelivery во рамките на превозот време,ние ќе им понуди полн со пари наплата или испрати стоката повторно. 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
категорија:
3D
Налепница Сместување:
Внатрешна
Објектот Должина:
10.2cm
Објектот Висина:
6cm
Име На Модел:
за опел
Бренд Име:
OKECAM
Објектот Ширина:
7.9cm
Објектот Дијаметар:
7cm
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Тип:
Други 3D Налепница
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Материјал Тип:
ABS
Име:
Автомобил Купот На Носителите На
боја:
црвена,портокалова,сина,црна
Големина:
10.2cm*7.9cm*6cm
Носителот На Внатрешниот Дијаметар:
2.75 во (7cm)
Чаша Носителот Внатрешна Длабочина:
2.16 во (5.5 cm)
Специјални Функции:
Телефон носителот, купот на носителот,пијалоци носителот
Поставување на Возило:
воздухот се пропустливи штекер решетката
Автомобил модел:
За повеќето автомобил
Количина:
1pcs

Слична стока во категоријата..