• Намалена цена
  • Ново
За BMW Серија 7 730i 745i 740i Амблем Значка Decal Задните Трупот Капак Број Писма Налепница F01 F02 E23 E32 E38 E65 E66 E67 E68
zoom_in

За BMW Серија 7 730i 745i 740i Амблем Значка Decal Задните Трупот Капак Број Писма Налепница F01 F02 E23 E32 E38 E65 E66 E67 E68

DEN 604.00 671.52

Износот
check Това е достапна

За BMW Серија 7 730i 745i 740i Амблем Значка Decal Задните Трупот Капак Број Писма Налепница F01 F02 E23 E32 E38 E65 E66 E67 E68 Детали:
Име на производ : за BMW Налепница
Материјал : Пластика и Метал
Количина : 1 BUC
Лесно да се инсталира
100% Сосема Нов Драги пријатели, ве молиме имајте во предвид :
1. Сите фотографии се вистински фотографии.
2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок.
3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет.
4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем.
5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас.
6. Ние сме среќни да ви послужи, посакувам да имате добар ден.

Големина:
Plastic, Metal
Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0inch
дизајн:
зборови
Бренд Име:
QYJSD
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Пакување:
Не Се Пакувани
Модел:
Други
Налепница Сместување:
Целото Тело
is_customized:
Yes
Име На Модел:
за BMW
Објектот Висина:
0inch

Слична стока во категоријата..