• Намалена цена
  • Ново
56.5 mm Ф1 Алуминиумско Тркало на Автомобилот Центар Центар Капи Налепница За Ауди А3 Citroen C4 Peugeot 308 407 Bmw F10 Форд Фокус Седиште Леон Hyundai
zoom_in

56.5 mm Ф1 Алуминиумско Тркало на Автомобилот Центар Центар Капи Налепница За Ауди А3 Citroen C4 Peugeot 308 407 Bmw F10 Форд Фокус Седиште Леон Hyundai

DEN 189.00 239.52

Износот
check Това е достапна

56.5 mm Ф1 Алуминиумско Тркало на Автомобилот Центар Центар Капи Налепница За Ауди А3 Citroen C4 Peugeot 308 407 Bmw F10 Форд Фокус Седиште Леон Hyundai ве Молиме контактирајте со нас ако сакате другите логото На Производи Име : Автомобил Алуминиум Значка Налепница Спецификација на Производот : Ставки Вклучени во Купување : 4 Pcs/Многу Дијаметар : 56.5 mm Висок квалитет, бледнеат-отпорни и водоотпорен Лесна инсталација, само лупам и стап. Отстрани без да се обележи или нечистотија.
Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1. Сите фотографии се вистински фотографии. 2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок. 3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет. 4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. 5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас. 6. Ние сме среќни да ви послужи, посакувам да имате добар ден.

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Налепници
дизајн:
зборови
Бренд Име:
QYJSD
Пакување:
Не Се Пакувани
Име На Модел:
за Ф1
Објектот Дијаметар:
5.65cm
Објектот Должина:
5.65cm
Модел:
Други
Објектот Висина:
5.65cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
is_customized:
Yes
Објектот Ширина:
5.65cm
Материјал Тип:
Метал

Слична стока во категоријата..