• Намалена цена
  • Ново
Три Mishki HZX174 10.6*60см 1-2 парчиња vaz автомобил налепница авто автомобил налепници
zoom_in

Три Mishki HZX174 10.6*60см 1-2 парчиња vaz автомобил налепница авто автомобил налепници

DEN 122.00 144.00

Износот
check Това е достапна


Ние ви препорачуваме да се купи 2 налепници или дури и повеќе : 1. Уживајте во многу пониска единечната цена. 2. Како бекап налепница, кога паста не успее. 3. Пост во различни места, како што се вашиот автомобил, ѕид, на врата, фрижидер, тоалет и така натаму 4. Даде дополнителна налепници како подарок за пријатели и семејство.

Стил:
1 shtuka
Тип На Објект:
Налепници
Име На Модел:
HZX174
Материјал Тип:
Пластични
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Објектот Висина:
10.6cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Налепница Сместување:
Целото Тело
Модел:
Бренд На Автомобил Материјали
категорија:
Налепници
Тип:
Лепак Налепница
is_customized:
Yes
дизајн:
зборови
Објектот Ширина:
60cm
Бренд Име:
Три Mishki
боја:
СРЕБРЕНА,ЦРНА

Слична стока во категоријата..