• Намалена цена
  • Ново
Бесплатен Превозот Црна, Црвена Шарени ЧЕРЕПОТ Hydrogarphic Филм трансфер хидро вода трансфер printin Аква печати филм. 50cm HFD104
zoom_in

Бесплатен Превозот Црна, Црвена Шарени ЧЕРЕПОТ Hydrogarphic Филм трансфер хидро вода трансфер printin Аква печати филм. 50cm HFD104

DEN 1203.00 1718.40

Износот
check Това е достапна


Вода / Хидрографски s Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,
нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесен за ракување
Точка Бр. HFD104
Повеќе Производи : метар

Големина:
10M, 20M
Тип На Објект:
Налепници
Објектот Ширина:
0.5m
Модел:
ОЕМ
Бренд Име:
Хидро уметности
Име На Модел:
HFD104
Налепница Сместување:
Целото Тело
Вид На Налепница:
Гуми & Rim
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
PVA
категорија:
Хидрографски Филм/Вода трансфер Печатење Филм
Име на производ:
вода трансфер печатење филм/хидрографски филм/hydrographics филм
Име:
Хидро уметности
Примена:
глувчето/автомобили&моторни/врата/тркало на автомобилот/homedecoration
Обрасци:
кавер - /карбонски влакна/черепот/дизајн/цвет/дрво/мермер/леопард
Дебелина:
0.03 mm~0.04 mm
Место на Потекло:
Кина Копното
OperationTemperature:
25℃~35℃
Материјал на хидрографски филм:
Може да се деградирани од бактерии и ензими 100%

Слична стока во категоријата..