• Намалена цена
  • Ново
Dsycar 1Pcs 3D Метал 25T 35T AWD Автомобил Страна Фендер Задните Трупот Амблем Значка Налепница Decals за Jaguar F-ТЕМПО,додатоци за декорација
zoom_in

Dsycar 1Pcs 3D Метал 25T 35T AWD Автомобил Страна Фендер Задните Трупот Амблем Значка Налепница Decals за Jaguar F-ТЕМПО,додатоци за декорација

DEN 147.00 173.28

Износот
check Това е достапна


Карактеристики :
1.Материјал : Цинк Легура На Хром ;
2.5 3.5 t t Големина : 9.5*1.5 cm /3.7*0.59 инчен
R S Големина : 7*3.5 cm /2.75*1.37 инчен
AWD Големина : 10.2*1.4 cm /4*0.55 инчен
2.Никогаш нема да Избледи и Вода Доказ & 3 M Само Лепило! Не треба екстра лепак и други предмети.
3.Едноставен за инсталација, Без алатки потребни. може да се примени на било чиста рамна површина -возила, врати, поштенски сандачиња, стакло, метал, итн.
4.Исклучителна детали изработка , Лифт целокупната форма на автомобил на логото стил.Супер три-димензионални смисла , Видливи дебелина и текстура, сите метални материјали.
Како Да Се Инсталира :
1.Чиста и сува саканата локација(рамна положба)
2.Отстрани една страна од лепило,се држи и на задната страна од метал амблем.
3.Отстранување на другата страна од лепило,се држи на саканата локација на автомобилот.
4.Притиснете и амблем.
5.Оставете го сам, без миење во 48 часа.
Како да се отстрани :
Користи фен за коса да се загрее на налепница,потоа излупете исклучување на налепница лесно од автомобил.
Мерки на претпазливост :
1.Ве молиме да користите детергент за чистење на површината на целта пред лепење, хром значка мора да биде поставен на рамна површина.
2.Употреба на фен за коса да се загрее 3m лента малку.
3.Стап и да ја задржите вашиот автомобил не-се мијат во рок од 48 часа за да се постигне најдобар adhesiveness.
Пакетот вклучува :
1 x 3 D Метал Налепница

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Модел:
Број / Писмо
Објектот Висина:
1cm
Бренд Име:
DSYCAR
категорија:
3D
Објектот Должина:
10cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Објектот Ширина:
4cm
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Име На Модел:
C0577
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Метал

Слична стока во категоријата..