• Ново
Автомобил Конзола CD Панел Замена Тока Организатор Складирање Кутија Авто Додатоци за BMW 3 4 series 3GT X3 X4 F30 F34 Автомобил Стил
zoom_in

Автомобил Конзола CD Панел Замена Тока Организатор Складирање Кутија Авто Додатоци за BMW 3 4 series 3GT X3 X4 F30 F34 Автомобил Стил

DEN 1627.20

Износот
check Това е достапна


Автомобил Конзола CD Панел Замена Тока Организатор Складирање Кутија модифицирани Авто Додатоци за BMW 3 4 series 3 GT X3 X4 F30 F34 Автомобил Стил
Одговара За BMW Серија 3 / 3 GT 2013-2018 ; 4 Серија 2014-2018 ; X3/X4 2014-2018 Пред ставање ред, ве молиме потврдете дека овој производ е погоден за вашиот автомобил,ви благодариме !!
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Направен Од Високо П uality ABS
Боја : Исто Како Слики
Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесна Инсталација ,3 M автомобилската селотејп е во прилог.

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Име На Модел:
002
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Пакување:
Не Се Пакувани
Модел:
Други
Налепница Сместување:
Централната Конзола
Бренд Име:
Probright
Материјал Тип:
ABS
категорија:
3D
дизајн:
Масло Тип Совети
Објектот Висина:
0inch

Слична стока во категоријата..