• Намалена цена
  • Ново
За BMW 1/2/3/4/5/7 Серија X1 X3 Х5 X6 Автомобил стил Воланот Стандард Дијамант Паста Декоративни Прстен KJautomax
zoom_in

За BMW 1/2/3/4/5/7 Серија X1 X3 Х5 X6 Автомобил стил Воланот Стандард Дијамант Паста Декоративни Прстен KJautomax

DEN 408.00 504.00

Износот
check Това е достапна


Fitment :
Одговара за BMW автомобили

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Тип:
Други 3D Налепница
Бренд Име:
KJAUTOMAX
Модел:
ОЕМ
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
категорија:
Налепници
Налепница Сместување:
Внатрешна
Објектот Висина:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Должина:
6cm
Објектот Ширина:
6cm
Материјал Тип:
вештачки кристално
Објектот Дијаметар:
6cm
Име На Модел:
BMW

Слична стока во категоријата..