• Намалена цена
  • Ново
YJZT 12.7 CM*12.7 CM Мала Принцеза на Одборот На Винил Индивидуални Автомобил Налепница Decals Црна/Сребрена C10-00083
zoom_in

YJZT 12.7 CM*12.7 CM Мала Принцеза на Одборот На Винил Индивидуални Автомобил Налепница Decals Црна/Сребрена C10-00083

DEN 50.00 84.00

Износот
check Това е достапна


YJZT 12.7 CM*12.7 CM Мала Принцеза на Одборот На Винил Индивидуални Автомобил Налепница Decals Црна/Сребрена C10-00083
Вашиот налепница има 3 делови : Хартија за Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента 1 Исчистите површината каде decal ќе бидат инсталирани. 2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента. 3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува. 4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината. 5 Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот. Превозот :
1.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.(Кога купувачот наредби за помалку од $7. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Генерално може да достигне 20 до 60 дена.) За Нас не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Понудата Со Доверба!

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Висина:
12.7cm
Модел:
ОЕМ
Објектот Должина:
0cm
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
категорија:
Налепници
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Име На Модел:
C10-00083
Налепница Сместување:
Целото Тело
Објектот Ширина:
12.7cm
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YJZT
Материјал Тип:
Винил
боја:
Црна СРЕБРО.
Налепница:
автомобил налепница

Слична стока во категоријата..