• Намалена цена
  • Ново
Автомобил Стил Внатрешна Центар Конзола Слушалката Ѕвони Покрие Намали За Мерцедес-Бенц GLC X205 GLC200 GLC260 GLC300 Додатоци
zoom_in

Автомобил Стил Внатрешна Центар Конзола Слушалката Ѕвони Покрие Намали За Мерцедес-Бенц GLC X205 GLC200 GLC260 GLC300 Додатоци

DEN 935.00 1099.20

Износот
check Това е достапна

Автомобил Стил Внатрешна Центар Конзола Слушалката Ѕвони Покрие Намали За Мерцедес-Бенц GLC X205 GLC200 GLC260 GLC300 Додатоци
Одговара За Мерцедес Бен z GLC X205 2015-2016 ,само одговара за Левата Рака се Вози Автомобил.
Пред поставување на цел, ве молиме потврдете го овој производ е погоден за вашиот автомобил,ви благодариме !!
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Изработени Од Високо Квалитетен Не ' Рѓосувачки Челик
Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесна Инсталација,3 M автомобилската селотејп е во прилог.

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Налепница Сместување:
Внатрешна
категорија:
3D
Модел:
Други
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Висина:
0inch
дизајн:
Масло Тип Совети
Објектот Дијаметар:
0inch
Тип:
Други 3D Налепница
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
Probright
Име На Модел:
002

Слична стока во категоријата..