• Намалена цена
  • Ново
Мат Автомобил Вратата Аудио Звучници Покрие Намали За Мерцедес Бенц ML Класа GL GLS GLE X204 X166 W166 2 парчиња
zoom_in

Мат Автомобил Вратата Аудио Звучници Покрие Намали За Мерцедес Бенц ML Класа GL GLS GLE X204 X166 W166 2 парчиња

DEN 1571.00 1963.20

Износот
check Това е достапна

Автомобил стил Мат Автомобил Вратата Аудио Звучници Покрие Намали За Мерцедес Бенц ML Класа GL GLS GLE X204 X166 W166 2 парчиња модни Додатоци
Одговара За Mercede s Benz ML Класа GL GLS GLE X204 X166 W166 Пред ставање ред, ве молиме потврдете овој производ е погоден за вашиот автомобил,ви благодариме !!
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Направен Од Високо П uality ABS пластика
Боја : Исто Како Слики
Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесна Инсталација ,3 M автомобилската селотејп е во прилог.

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
3D
дизајн:
Масло Тип Совети
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Бренд Име:
Probright
Име На Модел:
002
Модел:
Други
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Тип:
Други 3D Налепница
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch

Слична стока во категоријата..