• Намалена цена
  • Ново
Предна Кочница Постави Рампа за BMW E46 316i 318i 320i 323i 325i 328i 330i 318ci 320ci 323ci 325ci 34116761244
zoom_in

Предна Кочница Постави Рампа за BMW E46 316i 318i 320i 323i 325i 328i 330i 318ci 320ci 323ci 325ci 34116761244

DEN 2107.00 2217.60

Износот
check Това е достапна


Бренд Име:
stenzhorn
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
20cm
Другиот Дел Број:
34116761242
Материјал Тип:
Керамика
Производителот Дел Број:
34116761244
Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Висина:
10cm
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
/34116752482/34111164500

Слична стока во категоријата..