• Ново
4G RAM-Android 8.0 GPS Навигациски Систем со Радио DVD Медиуми за Форд Фокус Mondeo C-Max S-max S-max Транзит Fiesta Галакси Фузија
zoom_in

4G RAM-Android 8.0 GPS Навигациски Систем со Радио DVD Медиуми за Форд Фокус Mondeo C-Max S-max S-max Транзит Fiesta Галакси Фузија

DEN 17184.00

Износот
check Това е достапна


Применливи Автомобил и Година : За Форд Фокус Mondeo C-Max S-max S-max Транзит Fiesta Галакси Фузија
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Посебна Карактеристика:
Wifi Функционалност,Поддршка за 4G Мрежа,Поддршка Може да-Автобус,Поддршка за 3G Мрежа,Поддршка Воланот Контрола,вградениот Звучник/Микрофон
OSD Language:
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,WMA,DVD-R/RW,DVD-RAM меморија,Mp3,Видео CD,Mp4,CD
Ford Модел:
Фокус
Од Моќ:
4X45W
Din:
Двојно Din
Бренд Име:
Astrowind
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Големина На Дисплеј:
7
ТФ/Micro SD Слотот:
2
ROM:
32g
Специјални Функции:
Екран на допир,Built-in GPS,TV,MP3 Плеери,Полнач,CD Плеер,Радио Тјунер,Мобилен Телефон,Bluetooth,FM Предавателот
Материјал Тип:
Пластични & Метал
Макс Надворешна Меморија:
64g
Име На Модел:
ГШ-038
Интерфејс:
AV in/out, USB
RAM меморија:
4G
Објектот Големина:
42X26X35CM
Објектот Тежина:
4kg
Оперативен Систем:
Андроид
Резолуција:
1024x600
Напон:
12V
Оперативен Систем:
андроид 8.0 систем
Сместување:
Во Цртичка

Слична стока во категоријата..